czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do zwolnionych nauczycieli

Szczeniaki są jeszcze za małe. Mam 8 sztuk. Nie chce na tych szczeniakach zarobić, chcę żeby trafiły w dobre ręce. zainteresowanych zapraszam na gg 5184183. szczeniaki będą do oddania za 6-8 tyg.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

instruktor2010
Ty naprawdę masz jakiś problem osobowościowy. Podobno założyłeś ten temat po to, aby ostrzec innych ( tylko nie wiadomo przed czym, chyba przed tym, żeby Tobie konkurencji nie robili w znalezieniu pracy). Teraz temat kończysz oczerniając innych. Zastanów się o co Tobie chłopie chodzi. Miło jest pozostać anonimowym, a kogoś z nazwiska wymieniać. Jeżeli jesteś super chłop to podziel się z nami swoimi personaliami.

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

cześć, udało mi się pozytywnie przejść MS, zaproszono mnie na ostatni etap, pani, która dzwoniła mówiła, że ma się zgłosić z dowodem i zdjęciem, mam wypełniać ABO, może mi ktoś napisać na czym polega ten etap rekrutacji, zdaje w Krk, z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

jak narazie to małysz i kowalczyk przynosza nam usmiech na twarzy,dlugo trzeba bedzie czekac na nastepnych takich zawodnikow

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

to sponsorzy daja pieniadze ... a maja w jakis sposob rozeznanie rynku i daja swoje pieniadze tam gdzie im sie to najbardziej oplaca .. chyba to jest jasne i logiczne ...
bo na inne dyscypliny typu skoki pilka reczna .. koszykowka .. chodza kibice sukcesu ... chca sie pokazac tam gdzie jest sukces a nie za druzyna ...

powiedz mi czemu uwazasz ze pilka nozna dostaje tak duzo ?
moze uprawianie tego sportu jest stosunkowo tanie ... pilka ... i ciuch ....

na 1-dnym boisku moze trenowac i 30 zawodnikow na raz

natomiast inne dyscypliny to zakup odowiedniego sprzetu ... wynajecie hal oplacenie pradu na sali ....

wiec za te same pieniadze druzyn pilkarskich mozna trenowac wiecej niz w innych sportach ...

a po za tym pilka nozna jest popularna uprawiana przez wielu


p.s. na stadion pilkarski wejdzi nawet kolo 40 tys kibicow na hale siatkarska 5... gdzie reklame danej marki zobaczy wiecej ludzi ?
a nawet sam dochod z biletow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

http://www.film.org.pl - "gdy bez filmów żyć nie możesz"
http://www.pardon.pl - polityka nie do konca powaznie
http://www.smog.pl - wylowione z sieci

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

i jeszcze jedno nie wiem czy to ma cos do rzeczy ale pracując na nim muszę mieć zasilacz włączony do prądu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

czy wiatraczek pracuje glosno i na wysokich obrotach caly czas (na podstawie tego, co slyszysz) ?
czy wtyczka od zasilania z tylu ma luzy, gdy ja sie lekko ruszy na boki ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

panie Marcinie L ja bynajmniej nikogo nie staram sie oczerniac..w zadnym wypadku..wszystko to sa fakty z zycia wziete.jednak jest cos w tym...media 5 wladza..wloz tylko kij w mrowisko..i..??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
!!

zaloz dzialalnosc gospodarcza. kup punciaka. zamow napis "jazdy doszkalajace". naklej napis na punciaka.
jak cie ZUS i US nie zjedza juz na poczatku, to powoli zarobisz troche kasy.
powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

Starałem się zorganizować w Łomży taki kurs lub warsztaty dla początkujących i średnio zaawansowanych jednak trudno było się dogadać z naszymi fotografami w tej kwestii :)

Tak więc proponuje wybrać się na kurs w okolice Łomży tj. Białystok lub Wawa.

Chyba, że zbierze się jakaś konkretna grupa osób i wtedy sprowadzi się do Łomży kogoś znanego w branży fotograficznej z poza Łomży. Mogę pomóc jak zawsze przy organizacji takiego przedsięwzięcia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

- prawdopodobnie siadło Ci chłodzenie i się przegrzewa a co za tym idzie wyłącza w momencie osiągnięcia temperatury krytycznej,
- skoro laptop wymaga ciągłego zasilania z sieci - akumulator jest w opłakanym stanie i nie trzyma,
- skoro akumulator nie trzyma i komp się wyłącza możesz mieć uszkodzone gniazdo/wtyczkę zasilania.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

chyba sie wylaczyl... ;]
to, ze musi byc podlaczony do zasilania non stop, to znaczy, ze bateria najlepsze chwile ma juz za soba.

z tego co piszesz stawialbym na krotka przerwe w zasilaniu, czyli zanik napięcia. kabel przy zasilaczu (przy samym zasilaczu, lub przy wtyku) jest gdzies wyrobiony, albo wtyczka zasilania jest wyrobiona. tak bywa przy starszych laptopach.

moze rowniez przyczyna byc przybrudzone chlodzenie, wentylator chodzi przez to szybciej i nie nadąża schładzać co skutkuje wyłączeniem się procesora (zabezpieczenie przed spaleniem). ale w tym przypadku wlaczyc by go mozna dopiero po paru chwilach, gdy troche ostygnie.

awaria glebszej elektroniki objawiala by sie raczej restartowaniem laptopa. uszkodzony ram dodatkowo powodowalby niebieski ekran na chwile przed restartem.

na forum, zdalnie, nie da sie nic okreslic na 100% - zalecam wizyte u elektronika...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

no c3po mnie wyprzedzil :]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

slam porównanie do zachodu jest jak najbardziej trafne, w końcu to z nimi chcemy wygrywać, co nie? A jeśli mamy z nimi wygrywać to najpierw musimy zainwestować podobne środki, niestety teraz sport to przede wszystkim kasa.

Po drugie Polacy kochają piłkę nożną i jak pisał _M_L_ tam gdzie są kibice tam jest sponsoring i kasa!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

to prawda wiatraczek chodzi troche głośno ale wtyczka nie ma luzów.
też mi sie wydaje ze to może być przegrzewanie sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

Nowsze informacje na:

http://forum.poranny.pl/Zaginal-22-letni-mezczyzna-Mateusz-Olszewski-ostatni-raz-widziany-byl-w-okolicach-ulicy-Bema-t37944-s40.html

Godziny, które podałam wyżej się różnią i autentyczne fakty znajdziecie na tej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

Witam :) Posiadam Laptopa firmy Dell , który posiada system Viste, ale mam pewien problem z połączeniem go do internetu przez Wifi z Routerem , ponieważ wyskakuje mi "Łączność ograniczona" a gdy się polącze przez kabel to jest wszystko ok :)Jeszcze jak sa dostępne sieci inne bezprzewodowe bez ogrniczeń to tez wyskakuje mi błąd. Czy ktos by mógl mi cos poradzic co mam z tym zrobić ?Pozdrawiam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

bes komęntażu ... ja lepiej skacze z pszepasci .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

debil :D:D:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

lysy89 jako jedyny uległ prowokacji i odpowiedział na mojego posta potwierdzając, że jest idiotą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

No i gitara. Mam nadzieję, że wszysko wypali, trzymam za was kciuki. Jeśli coś się ruszy w temacie dawajcie szybko jakieś informacje, adres strony www itp. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

Gratuluję za chęci, oby dobrze poszło i ruszaj z zapisami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

a jaki może być problem gdy laptop restartuje się, wyłącza się a później samoczynnie uruchamia ponownie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

na początku jak łączyłem 1 raz to wpisywalem MAC-a (10 ostatnich liczb :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

~
kurs byl pod patronatem Sony, prawda?
przypomnij mi gdzie on mial sie odbyc i jaka kwote trzeba bylo na to przeznaczyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

nie, białystok, nowy świat 17

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

no za darmo tez bede swoje oddawac 195.60/14 oraz 195.65/14
a ty jeszcze chcesz hajs za ten szit...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

A tam przypadkiem nie ma znaku STOP z brukowej zawadzkiej ? bo już nie pamiętam ale chyba tak tym bardziej jak to jedno kierunkowa. A jeśli tak to wiadomo kto ma pierwszeństwo !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

InnaNiżPowinna napisał(a):

> Zignorować wyłącznie;]
>

jezeli zignorujesz to beda probowali nabrac kogos innego. ja wychodze z zalozenia ze trzeba im utrudnic dzialalnosc tak aby im sie to znudzilo lub do momentu az NK sie za to wezmie i zamiast tylko usuwac takie konta bedzie wystepowala do firm ktore "hostuja" te strony o ich usuniecie. Jedna ze stron znajduje sie pod tym adresem: 173.203.204.92 i mysle ze dla NK bardzo latwo byloby usunac taka strone, lub moze wiecej osob musi wyslac email do: abuse@rackspace.com ze skarga na spam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

@latozdurex: Nie wiem nic o kursie pod patronatem Sony. Pisałem o własnej inicjatywie, którą chciałem zrealizować w Łomży. Jednak ani fotografia artystyczna się nie zainteresowała tematem ani fotografia ślubna :)
Może nie trafiłem na właściwą osobę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

Chojny - stacja paliw - karczma u Kurpiewskich

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

w labiryncie golonka palce lizac i pozostałe dania także

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

ja znam EKSPESS i mi jest super, grał u siostry na weselu i wesele było bardzo fajne a tego drugiego to nie znam :)

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do zwolnionych nauczycieli

Obiecuje ci że ja sie nie rozpłacze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org