czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Na Niemcewicz jest gość który to robi świetnie, nie trzeba lecieć do Zambrowa. Gość ma zakład w bloku obok banku PKO, kogo byś tam nie zapytał, każdy Cię pokieruje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Dobra robota.

Nie dość, że 75% pięknych budynków Łomży ( tej dawnej ) zostało doszczętnie zniszczonych przez cholerną II WŚ - brawo dla Rosji i Niemiec... - to jeszcze te które przetrwały do chwili obecnej są zaniedbywane. Mi osobiście jest żal gdy obserwuje co się dzieje z tym miastem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Fajnie, że to pokazałeś! Myślę, że to jest dla nas, mieszkańców Łomży, dowód,że mamy piekną historię.I ważne, że o niej nie zapominamy. Jest w tym filmie takie zdanie, że miasto w czasie II wojny zostało całkowicie zniszczone. Szkoda, że nie dodałeś jak to sie stało, że zostało odbudowane?Że to nasi dziadkowie i rodzice pomogli miastu zmartwychwstać!Że po II drugiej wojnie światowej powstało zupełnie nowe miasto!No i czekamy na ciąg dalszy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Impreza będzie 6 czerwca, co do lokalizacji to jest kwestia dyskusyjna... Cały czas są prowadzone rozmowy ze sponsorami. Dla zainteresowanych nie będzie tylko i wyłącznie D-polo. Idea polega na tym, by każdy znalazł coś dla siebie, więc... Pożyjemy zobaczymy jak to będzie. Na razie jak widać jest pomysł, są ludzie którzy się starają i chcą coś zmienić w tym nudnym mieście. Brakuje tylko szczęścia i sponsorów chętnych do współpracy. To są niestety realia Łomży. Pozdro dla wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

bph 5 zł za kartę, dostęp do konta przez internet, przelewy za free itp. Do banku nie zaglądam prawie w ogóle, bo wszystko robię przez internet. No chyba że chce kaskę pobrać hehe Ogólnie nie narzekam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

do łomżyniaka: chce Ci powiedzieć że masz fałszywe informacje odnośnie zwolnienia szwagra z pracy nie chodziło o kasę tylko o to że sie (...) i zostawił samochód dostawczy pod barem i poszedł z kumplem do baru mając przy sobie kasę za towar. A Ty co byś zrobił? na pewno byś nie poleciał i powiedział ze jest super pracownikiem że najpierw sie nawalił a nie odprowadził samochodu na bazę chociaż do pracy miał zaledwie 5 km. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Jak w tytule. Sławny już, robiący na każdym kroku byki ortograficzne dziennikarz kryjący sie za skrótem "cz" pisze na głównej stronie: "Staruszka zginęła na „ósemce”. Zaglądamy do artykułu i czytamy, że tragicznie zmarła miała 66 lat. Rząd pracuje nad ustawą, w której to kobiety miałyby pracować do 65 roku życia. Mężczyźni przechodzący na emeryturę mają w chwili obecnej 65 lat. Ten wiek to ciągle wiek produkcyjny. A u naszego bohatera to starowinka. Weź ty chłopie jakąś lekturę i trochę poczytaj bo wstyd, hańba i wodorosty. Najgorzej jak gówniarz bierze się za "fach" o którym nie ma pojęcia.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Temat był wałkowany wielokrotnie. Wystarczy sprawdzić w wyszukiwarce. Są tam adresy i chyba nawet tel.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Zdjęcia ładne ale cena najmu powalająca!!!

35zł x 400m2 = 14000 +vat = 17080,- z matematycznego punktu widzenia to już na samym początku nastał koniec. Podejrzewam, że za jakieś 6 miesięcy młody Makaron przejmie ten lokal (odejdą koszty czynszu). Znalazł łocha co wyszykuje i rozkręci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Poniżej aktualne zdjęcia Tiny Turner. Na pierwszym z nich z 26-letnią Beyonce. Gdyby ktoś miał problem z identyfikacją, to podpowiem, że Tina to Pani z prawej strony. Zdjęcie dolne to piosenkarka na jednym z ostatnich koncertów. Nieśmiało nadmienię, że Tina kończy w tym roku 69 lat. Fani nazywaja ja pieszczotliwie Babcią Tiną. Czy babcia w wieku 69 lat musi być postrzegana jako staruszka. Świetnie to ujął Fado. Całkowity brak dziennikarskiego i ludzkiego taktu.






Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Bardzo ciekawe. Jak na pierwszy raz to niezłe. W przyszłości tak jak ze zdjęciami, stare - nowe, tak samo można próbować połaczyć melodie z przeszłości pod starsze zdjęcia, z współczesną muzyką pod dzisiejsze. No i ten plan na zdjęciach można sobie darować, bo czasami zasłania samo zdjęcie. :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Na ten mecz myślę,że nie trzeba bardzo mobilizować ludzi.W Gdyni jeszcze nas nie było,a jechać jak najbardziej warto.Mamy historyczną okazję zasiąść na trybunie gości stadionu Arki,w dużej liczbie,z głośnym dopingiem oraz wspaniałej atmosferze,która zapewne będzie tego dnia.Ze strony gospodarzy możemy się spodziewać głośnego dopingu.Namiastkę jego dali nam na meczu u nas gdzie było ich ponad stu,a było głośno.Tak wygląda doping Arki w "domu":
http://www.youtube.com/watch?v=dEQHwsnv_dY
Mecz będzie rozgrywany o godzinie 19:30 przy sztucznym oświetleniu!
Wyjazd jest autokarowy, a koszt jego będzie wynosić 50 zł wliczając w to bilet wejściowy na mecz!Jest to atrakcyjna cena,a w zamian niezapomniane chwile.Zapisów można dokonywać w sklepie czapniczym na ul.Krótkiej oraz w barze "Łomżynianka" przy al.Legionów(koło dworca).
Widzimy się na Arce!

Post czysto informacyjny ! Nie zadna Reklama



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

no nieźle, współczuje mieszkańcom pobliskiego bloku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Rodacy koniec bezrobocia zbawiciel zatrudnia:
Firma Wiomar zatrudni kierowcę z kategorią prawa jazdy B i C. CV proszę składać do siedziby firmy ul. Poznańska 36A lub na adres e-mail.
e-mail: sekretariat@wiomar.pl
ogłoszenie dodane 2008-04-21
Firma Wiomar zatrudni kierowcę z kategorią prawa jazdy B. CV proszę składać do siedziby firmy ul. Poznańska 36A lub na adres e-mail.
e-mail: sekretariat@wiomar.pl
ogłoszenie dodane 2008-04-21
Firma Wiomar zatrudni osobę na stanowisko magazynier. CV proszę składać do siedziby firmy ul. Poznańska 36A lub na adres e-mail.
e-mail: sekretariat@wiomar.pl
ogłoszenie dodane 2008-04-21
Firma Wiomar zatrudni osobę na stanowisko przedstawiciel handlowy. CV proszę składać do siedziby firmy ul. Poznańska 36A lub na adres e-mail.
e-mail: sekretariat@wiomar.pl
ogłoszenie dodane 2008-04-21

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

heheh co znaczy koszt wyjazdu : 50pln + pesel :D za pesel trzeba płacić ?

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

lukasz92 pan peter ma rację, gdyż pisząc artykuły dla portalu pretendującego do miana najlepszego (nie bez kozery) w naszym mieście trzeba liczyć się z poziomem wypowiedzi (czyt. liczyć sie z każdą napisaną literą). Peter może w afekcie przesadził z określeniem cz jako idioty ale przekaz odczytuję jednoznacznie .... Swoją drogą Panie CZ ubieranie sie w krótkie spodenki na spotkanie z obecnym marszałkiem Sejmu również można zaszeregować jako brak szacunku dla swojego rozmówcy :P Więcej pokory niezależnie od sposobu bycia ;)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Witam

Czy ktoś wie jak z Łomży dostać sie do Nagórek (koło Czarnocina). PKS'em lub MPK ewentualnie czasy odjazdu lub linie. Dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Ja również dołączam się do podziekowań za tak wielka ofiarność , pomysłowośc osób odpowiedzialnych za estetykę miasta. Z racji wykonywanego zawodu bywam w wielu miastach (nie tylko polskich) i autentycznie ..... prawie nigdzie nie jest tak "uroczo "jak w Łomży!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

niestety i ja to potwierdzam. takk pisałaby egzamin...
boże jak ja współczuje jej rodzinie. co teraz matka czuje....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Moim zdaniem to Marta. To przykre:(( Ale nie wierze ze jakaś inna kobieta, to jest mało prawdopodobne ... przykro......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Poszukuje nr telefonu do domków w Balikach lub do innego ośrodka wypoczynkowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

a ja sie zgadzam z BUłKĄ.
jednakże tragedia jest tragedią i trzeba z takich wypadków wyciągnąć odpowiednie konsekwencje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

oj strasznie ludzie przeżywacie ;P mi na przykład poszło bardzo dobrze choć też nastawiłam sie na rozprawkę. jutro jednak będzie moja ulubiona część : matematyczno-przyrodnicza :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

odnosnie puszczanych epitetów to masz racje i tego nie popieram, ale trzeba mieć odpowiednie podejscie do tego i puszczac to pod nogi, olej to bo życie za ktorkie by brać do bani to co mowi ci facet ktory jest twoim szefem. i tym sie roznimy ja nie biore do bani i robie to co nalezy a to co ktos do mnie mowi to moge ale tylko wysłuchać i tylko TYLE skarbie!!! a co chodzi o romans to nie jest typem faceta ktory może mi sie podobać i z ktorym można romansować,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Życzyłam rodzinie żeby odnalazła się cała i zdrowa....to jest ogromna tragedia dla rodziny i przyjaciół....po co co poniektórzy piszecie,że to był jej wybór?!? tak naprawde żadne z nas nie wie i sie prawdy nie dowie jaka była prawdziwa przyczyna tego tragicznego wypadku...także apeluje o do niektórych żeby nie dali sobie spokój z takimi przkrymi uwagami i jeżeli to ciało Marty znaleziono to dajcie Jej w spokoju odejsc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Czy ktoś z Łomży lub okolic potrafi zonglować ( conajmniej trzema piłkami :) ) lub zna się na kuglarstwie innego rodzaju ( sticki, poi ) ?

Sam żongluje od ponad dwóch miesięcy , jest to świetna zabawa i wystarczy kilkadziesiąt minut ćwiczen, zeby już opanować zonglowanie trzema piłeczkami. ( http://www.zonglerka.pl/ lub http://kuglarstwo.pl )


Zainteresowanych proszę o kontakt. ( gg: 2570946, Michał ). Pewnie w weekend zorganizuje pierwsze zajęcia z tego niecodziennego, ale swietnego sportu. Oczywiscie, bezplatne. Wystarczy, ze bedziesz mial trzy własne piłczeki ( do tenis ziemnego, lub zośki ) i...zonglujemy!

Wstępnie proponuję :
Sobota, 11: 30 , Stary Rynek

Zapraszam wszystkich chętnych do swietnej zabawy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Borysek ma racje. Jeśli chodzi ci o wynajęcie domków na 3 dni i imprezowanie to raczej nie licz na to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Głosujemy!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

sorki, zmylil mnie ten Bialystok a artykulu nie czytalem wczesniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Już od pewnego czasu daje się zauważyć niszczycielska siła wice prezydenta Choińskiego. Chce przenieść szkołę drzewną poza miasto, na peryferie. Czy po to, by ułatwić młodzieży obcowanie z naturą? Kolekjny pomysł to połaczenie W zespół szkół PG nr2 i SP10. Już od dłuższego czasu w mieście aż huczy od plotek. Czy pan prezydent ,jako były nauczyciel pracujący w tych placówkach zdaje sobie sprawę czym jest dobro dzieci uczących się w podstwowce. Czy pamięta, jak zachowują się uczniowie gimnazjum? A może już zapomniał, jak zachowują się gimnazjaliści? Co jest ważniejsze: pieniądze, czy dobro i zdrowie naszych dzieci? Nie dość, że ratusz dąży do zwiększenia liczebności klas (gdy w całej Polsce klasy liczą do 24 uczniów) to jeszcze nie jest zachwycony integracją. Dlaczego? bo to kosztuje! Pieniądze i tylko pieniądze- są najważniejsze. Panie Prezydencie Choiński życzę Panu, by każde pana dziecko miało chociaż po jednym dziecku niepełnosprawnym, a w ratuszu zasiadał taki prezydent jak Pan. Zobaczymy jakie będzie pańskie samopoczucie, gdy wnuki będą zmuszone uczyć się w szkole specjalnej nr 8. Bo właśnie to chce Pan zafundować naszym niepełnosprawnym dzieciom.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

pewnie ich rodziny sie bawia za free to jak moga wynajac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Jak z buta to wogóle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

no i dziennikarz chyba to przeczytal i aby uniknac dalszych wpadek dzisiejszy tekst o znalezieniu ciala w narwii skopiowal z jednej ze ston w calosci bez przeróbek podpisujac sie swoja sygnaturą..
http://www.radio.bialystok.pl/news/index/k/8/n/6159

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Witam, zastanawiem się gdzie wyjechać na Majówkę czy zostać w Lomży, czy wyjechać gdzieś... bo wiadomo że w łomży to niebedzie niczego ciekawego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

też tam byłem, ale w tym śmiesznym pensjonacie
zamrzłem oraz łóżko się załamało (nie jestem taki gruby)
jedyna atrakcja to przywiezienie własnego sprzętu i mała imprezka

raczej niepolecam, pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Przestrzegam wszystkich przed komisem telefonów komórkowych na ul.Broniewskiego.Czepiają sie napraw telefonów,a nie potrafią naprawić wręcz przeciwnie psują.To nie pierwszy przypadek.Przestrzegam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

basia24 napisz kto z łomzynskich szefów jest gorszym (...) od prezesa ?????? Nie ma takich . Pracuję bo mam kilku kumpli dlatego walę tego (...) jak mnie zwolni to plune w gębę i zatrudnię sie gdzie indziej nie odejdę sam nie dam jemu takiej satysfakcji wg. mnie on sie ciesz z tego ,że ludzie sami odchodzą .Pozdrawiam wszystkich oprócz basi24 ,która napewno nie pracuje w Wiomarze nikt tutaj takich bzdet by nie pisał o prezesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

a właśnie w Łomży coś organizują ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

koc!o czyżby II Lo teraz ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Mogę dodać, że należy unikać też komisu na Polowej przy banku PKO S.A. Tu oszukują, okradają sami siebie i nie oddają telefon. Nie są też ubezpieczenie od włamań!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Ten Pan jest dosyć znany ze swoich fantastycznych pomysłów :/ A swoją drogą to myślę, że rodzice, mieszkańcy tego miasta mają więcej do powiedzenia (decydowania) co ten Pan. On jednak ma nad mieszkańcami przewagę w jednym, bardzo mało ludzi tak na prawdę interesuje się tym co ten Pan robi, a z tych co już się interesują - większość jest bierna...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

nareszcie jakieś konkrety bo jak czytam te wypociny luci i oliwy to dopiero się niedobrze robi powinszować lokalu jak jama wszyscy szczą do zlewu i na siebie nawzajem poprostu zaszczana impreza .czuwaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

To tak, zaczne od tego że charakterystyke w 3 klasie miałem opanowaną w 70 % i z pewnością mógł bym napisać dużo, ale nie wiem czy na temat bo nie znał bym żadnego z bohaterów książek.
Kolejne co do life is brutal, no to przyznam że na prawde to było ZRYTE... xD
Ale nieco wcześniej lepsza rzecz... "moją zabawkę-przytulankę, z którą wyczyniałam cuda w dzieciństwie." czyżby autorka tekstu była aż tak zboczona(jak by nie mogła poznać się z jakimś chłopakiem:D)
W sumie, po przeczutaniu pytań i odpowiedzi z trudem powiem, że nie wiem czy udało by mi się dobrze napisać(albo chociaż jak dostałem-31 pkt).
No nic, gimnazjaliści połamania długopisów:)

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Nie wiem czy właściciel klubu "Amnesia" to czyta, ale chciałabym się dowiedzieć co znaczy wyraz "lunge" w odniesieniu do klubu, bo to przecież nie to samo co "lounge"?

Może jednak jak już pomysłodawca na maxa zrzyna nazwę z warszawskiego lokalu, niech nie robi w niej błędu, bo efekt jest komiczny.

Poza tym jestem ciekawa co sobą zaprezentuje ten lokal i myślę, że fajnie, że w tym mieście zaczynają powstawać jakieś nowe miejsca, powiedzmy "klubowe".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

ja z zamkniętych mam 17/20, nie narzekam.
a charakterystyka rzeczywiście totalne zaskoczenie. zobaczymy jak poszło. przynajmniej się cieszę, że było ogłoszenie, a nie jakieś podanie czy inne badziewie.
zamknięte nawet łatwe, teksty trzeba było dobrze czytać, no tylko z tą dynastią i wiekami, ale to podstawy. ;P
co do sztuki, to zdziwienie, że obraz kolorowy, chyba pierwszy raz. ;>
no i oświeciło mnie kiedy sobie patrzyłam przez okno, efekt głębi dzięki światłocieniowi.
cóż, poczekamy, zobaczymy. :)

a jutro.. porażka totalna. właśnie wkuwam wzory. ;|



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Znam prezesa i ludzi pracujących w Wiomarze. Obiektywnie rzecz biorąc to prezes trochę przegina, jeżeli się mu nie sprzeciwisz w adekwatny do danej sytuacji sposób to poczuje nad tobą przewagę intelektualną i będzie cię uważał za śmiecia a nie pracownika... Pozdrawiam Magazynierów i Kierowników

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Basiu naprawdę chciałem się wypowiedzieć najbardziej subtelnie jak to tylko możliwe . Nie wiem czemu mnie obrażasz i wyzywasz , ale to Twoja sprawa . Cieszę się ( zapewne kilku uczestników tego forum też ) że wyjeżdżasz. Powodzenia w wielkim świecie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

DO P.WIARYGODNEJ:

Mam również dziecko niepełonosprawne w stopniu lekkim. Uczyła się najpierw w Sz.P. nr 10 teraz w PG nr 2. Akurat trafiłam na wspaniałych pedagogów i bardzo sie cieszę z integracji. Może akurat w Pani przypadku była to niezbyt dobra decyzja. Dzis z perspektywy tak można to ocenić. Wazne, że mamy wybór. Moja Córcia zgubiłaby się w Sz.P nr 8. Mamy możliwości, więc jest z czego sie cieszyć. Pani zadowolona ze swojej placówki, ja z Córką- ze swojej. Toteż popieram istnienie szkół, klas integracyjnych. Ale zapisanie do takiej musi być rozważone i przemyślane. Pedagodzy ze szkół specjalnych różnią sie kompetencjami troszkę. Zresztą to jest temat "rzeka".
Panie Wojtku W.- dziękuję, że myśli Pan w szerszym znaczeniu i z troską!!!
Pozdrawiam życząc miłego dnia i P.Prezydentowi i wszystkim czytającym! A.P.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

przyłączam sie do powyższych postulatów, darmozjady niedosc ze dostaja dietki niemałe to jeszcze za ciezko im papierki przekładac i jacy to ekologiczni sie zrobili!!!! Laptopy to moze biednym dzieciom miasto by zasponsorowało??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Ja dwa tygodnie temu leżałam na laryngologii w łomżyńskim szpitalu i były przy mnie dzieci które miały usuwany 3 migdałek. i przeważnie po 2 dniach szły do domu.
A polecam ordynatora Pyda, jest on świetnym lekarzem( mnie operował i jestem bardzo zadowolona).
Dodam że Pyd przyjmuje prywatnie we wtorki i środy po 16 naprzeciwko szpitala. Tylko za wizyte bierze 100 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Pomysł uważam za bardzo dobry. Jedyne co mnie martwi co selekscja na dzień dobry.

Cytuję:
"Tu na wejściu konkretne zasady. Wiek minimum 21 lat, elegancki stój, o żadnych rozciągniętych dresach czy adidasach nie ma mowy."
Czyli jak mam czarne adidaski to już nie wejdę??

Będą na pewno problemy na "wejsciu" szczególnie jak Pan Ochroniarz cofnie kilka osób za jakieś głupoty albo smiechem żartem za kolczyk w nosie ;p
Ryzykowna selekcja. Ludzie mogą się uprzedzić z tego powodu do "amnesji"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

a może lepiej zostanę wróżką jak tak precyzyjnie umiałam przepowiedzieć ci przyszłość Grey? ha ha ha MOJE GRATULACJE!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Dzięki za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

mogliby parking zrobić !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

skoro wlascicielka tez skonczyla agrobiznes to chyba tregedii nie ma i nie szkola jest tu wyznacznikiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Codziennie poruszm sie ulicami Łomży i zaczyna mnie denerwowac wieczne ciągnięcie się za L "Lelakami" oczywiste jest to że kazdy chce miec prawko i uczy sie jezdzic. To dla tego że jest dużo L-ek z nnych wojewodzt instróktorzy Ci nieznaja miasta i wlaką sie caly czas utrudniając ruch. Przyjezdzają tu zdawac egzaminy bo są łatwe trasy taka jes ogolna opinia przyjedz do Łomży na egzamin to zdasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

Może dobrze by bylo żeby kazdy zdawal egzamin w WORD w swoim województwie. Bo z tego co widze to przyjezdzaja do Łomży stadami. Kiedy ja mialem egzamin bylo na nim 4 kolesi z Warszawy nie zdają u siebie bo jest zbyt tródno na miescie. Plusem jest to ze jak będą jechac przez Łomże na mazury to sie przynajmniej niepogubią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

ok wiec podążę za waszymi radami :))

Uwaga!!! nabity :)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

a co to jest Akra?? kolejny popis buahahhaa, to juz przegiecie i wies na maksa!!
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=15062

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 styczeń -Ogłaszam dzień oszołomów na forum

potwierdzam wasze opinie, pracownicy mediexpert nie mają żadnego pojęcia o sprzęcie który sprzedają np. najlepsze agd to Amica i Polar, a rtv to Toshiba (ciekawe czemu tak wciskają sprzęt produkcii krajowej), co do cen to pomine ten wątek.

Takos

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org